Ümit Özlale: İzmir’i kalkındırmaya, sistemsiz eğitim ve sıhhat hizmetlerini bir gün bile kaybetmeden düzeltmeye adayım
İYİ Parti’nin İzmir adayı Ümit Özlale, Bir kalkınma iktisatçısı olarak İzmir’i kalkındırmaya adayım. Sistemsiz trafiği, sistemsiz göçmenleri, sistemsiz eğitim ve sıhhat hizmetlerini, bir gün bile kaybetmeden düzeltmeye adayım” dedi.
İYİ Parti’nin İzmir adayı Ümit Özlale, X hesabından yaptığı paylaşımda İzmir için vaatlerini açıkladı. Özlale, şunları söyledi:
“Peki ben neye adayım? Bir kalkınma iktisatçısı olarak İzmir’i kalkındırmaya adayım. Sistemsiz trafiği, sistemsiz göçmenleri, sistemsiz eğitim ve sıhhat hizmetlerini bir gün bile kaybetmeden düzeltmeye adayım. Yalnızca kıyı kenarının değil, bir cadde hatta bir sokak geride kalan ve kenara itilmiş olan tüm caddelerin, sokakların, semtlerin imarını yapan bir belediyeciliğe adayım. Gettolaşan, içine kapanan, tekinsizleşen, eşitsizleşen, ayrışan bir kentin belediyesini değil, ortalarındaki tek ayrışmanın Göztepe’yi, Altay’ı, Karşıyaka’yı, İzmirspor’u, Altınordu’yu, Bucaspor’u tutmak olan insanların yaşadığı bir kentin belediyesini var etmeye adayım.”