İnsan vahşeti; kedi ve köpeği bıçaklanarak öldürüldü!
İstanbul Avcılar’da bir köpek ve kedi, kimliği belgisiz kişi yahut şahıslar tarafından bıçaklanarak öldürüldü.
Firuzköy Mahallesi’ndeki şoför adaylarının eğitim yaptığı alanda iki sokak hayvanına saldırıldı. Poyraz Caddesi’ndeki eğitmenlerin daima yanına gelen ve besledikleri sahipsiz köpeklerden biri dün sabah kaldırımda meyyit bulundu.
Köpeğin kesici aletle öldürüldüğü görülürken, yakınlardaki bir yerde da bir kedi tekrar bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu.
“Nasıl bir ruh hali, hangi devirdeyiz?”
Sürücü kursu eğitmenlerinden Beğenilen Kabak, her gün saat 09.00’da su ve mamasını verdiği köpeği cansız ve kanlar içerisinde görünce şok olduğunu söyledi. Kabak, “İnsanoğlunun bu kadar makus olabileceği hiçbir vakit aklıma gelmezdi. Kediyi de arkadaşlarım görmüş. Ancak bıçakla mı, testere ile mi bilemiyorum. Hunharca İnsanın yapamayacağı bir görseldi. Ne istiyorlar ne istediler, nasıl bir ruh hali, hangi devirdeyiz, ne yapıyoruz bilmiyorum” dedi.
Haber verilmesi üzerine Avcılar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’nden gelen takım meyyit köpeği alıp götürürken, eğitmen Necati Özgen de sorumluların bulunmasını istedi.