Filenin Sultanları’nın Tokyo’da imzaladığı top 175 bin liraya satıldı; Darüşşafaka’ya umut oldu
Tokyo’daki olimpiyat eleme maçlarında Filenin Sultanları’nın imzaladığı bir top açık artırmaya çıkarıldı. Satıştan elde edilen 175 bin lira, Darüşşafaka’ya bağışlandı.
Avrupa şampiyonluğunun akabinde Tokyo’daki olimpiyat elemelerini de muvaffakiyetle tamamlayan A Ulusal Bayan Voleybol Ekibi’nin imzaladığı top Darüşşafaka Cemiyeti faydasına satıldı.
Gezgin Fatih Koparan, ulusal ekibin Tokyo’daki tüm maçlarını alanda izleyip kanalından paylaştı.
YouTube gelirlerini Darüşşafaka’ya bağışlayacağını duyuran Koparan, Filenin Sultanlarına imzalattığı topu X (Twitter) hesabından açık artırmayla sattı.
Koparan, satıştan elde ettiği 175 bin TL geliri de Darüşşafaka’ya bağışladı.