Ebrar Karakurt: Mustafa Kemal Atatürk’ün kızları olarak Türk kadınını gururla ve onurla temsil edeceğimiz birçok yazlarımız olsun
Türkiye Bayanlar A Ulusal Voleybol Grubu’nun yıldız isimlerinden Ebrar Karakurt, olimpiyat oyunlarına katılmanın sevincini paylaştığı toplumsal medya hesabındaki paylaşımda, “Mustafa Kemal Atatürk’ün kızları olarak Türk kadınını gururla ve onurla temsil edeceğimiz birçok yazlarımız olsun” diye yazdı.
Ebrar Karakurt, şunları kaydetti: