Çöp Adam dizisi için final kararı
Geçtiğimiz günlerde yeni dönemi başlayan Çöp Adam dizisi için final kararı alındı. Reytinglerde istenilen muvaffakiyete ulaşamayan dizi, 30. kısımla ekran macerasını noktalayacak.
Başrollerini Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu‘nun paylaştığı Çöp Adam dizisi, geçtiğimiz günlerde yeni dönem kısımları ekrana gelmeye başladı. Fakat dizi reyting sıralamasında istenilen muvaffakiyete ulaşamadığı için final kararı alındı.
Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran, Çöp Adam dizisi evvelki hafta dönemi çok düşük reytinglerle açtı. Dizi bu hafta da tıpkı biçimde beklentinin çok altında izlenme sayılarına ulaştı.
Eğer dizi önümüzdeki hafta da çok düşük reytingler alırsa 30. kısımda final yapacak.