Çanakkale’de AKP binasına taşlı atak
Çanakkale’de, AK Parti mahalle seçim ofisinin camları taş atılarak kırıldı.
Atatürk Caddesi’nde 18 Mart Stadyumu’nun karşısındaki AK Parti Cevatpaşa ve İsmetpaşa mahallelerinin ortak seçim ofisinin camları parke taşı atılması sonucu kırıldı.
İhbar üzerine Çanakkale Emniyet Müdürlüğü takımları saldırgan ya da saldırganların yakalanması için çalışma başlattı.
AK Parti Çanakkale Merkez İlçe Lideri Aynur Tuna Yavaş
Polis gruplarının gerekli çalışmaları başlattığını vurgulayan Yavaş, “İl Emniyet Müdürümüzle de görüşme yaptım. Kendisi olayın kısa müddette netleşeceğini söyledi. Bu türlü şeylerin yaşanması çok makus, keşke yaşanmasaydı. Seçim arifesindeyiz lakin olay netleştikten, kim ya da kimlerin yaptığı bulunduktan sonra tekrar basın açıklaması gerçekleştireceğiz.” dedi. (AA)